w celu wyceny biżuterii skontaktuj się z nami
Oferujemy Państwu wykonanie unikatowej biżuterii złotej, którą wykonamy na zamówienie wedle dostarczonego wzoru, lecz jeżeli nie posiadają Państwo wzorca to z przyjemnością doradzimy, podpowiemy.

Nowością w naszej działalności są

pierścionki na zamówienie

,

pierścionki zaręczynowe

i

obrączki ślubne

, które również wykonamy na zamówienie, zapraszamy i przypominamy, że wycena biżuterii jest darmowa.

Proces komponowania własnej biżuterii wygląda następująco:


1. Wybieramy wyrób jubilerski, który mamy wykonać.Pierścionki na zamówienie , pierścionek zaręczynowy, obrączki ślubne, kolczyki, zawieszkę czy tez inny rodzaj biżuterii.

 2. Dostarczają nam Państwo materiały takie jak zdjęcia, rysunki, wyroby jubilerskie bądź jakiekolwiek inne „inspiracje”, które uznają Państwo za stosowne.

 3. Do dostarczonych materiałów prosimy o komentarze i opis.

 4.
Określamy cenę wyrobu oraz czas realizacji.

5. Po zaakceptowaniu końcowego projektu, złotnik otrzymuje końcową wersje wyrobu, a następnie rozpoczyna pracę nad biżuterią.

 6. Jeżeli projekt jest już zaakceptowany, nie ma możliwości jakiejkolwiek zmiany wyglądu wyrobu.

7. W momencie, kiedy otrzymujemy gotowy wyrób od złotnika, zostają Państwo poinformowani o możliwości odbioru w naszej firmie, bądź o możliwości wysyłki wyrobu jubilerskiego w każde miejsce w Polsce.

 *Do rozpoczęcia wykonywania wyrobu, wymagana jest zaliczka w wysokości ustalonej indywidualnie z klientem.
rabat

Pierścionki na zamówienie

Z pewnością każda kobieta marzy o tym, by kiedyś jej rycerz na biały koniu przybył i wsunął na jej palec pierścionek zaręczynowy .

Już dziś niejedna księżniczka będzie mogła mieć ten dowód miłości zaprojektowany z myślą wyłącznie o niej, ponieważ pierścionki na zamówienie to nasz konik.

Gorąco polecamy również złote obrączki ślubne na specjalne zamówienie klientów. Niech w ten wyjątkowy dzień w życiu i ten element będzie niepowtarzalny!
Biżuteria złota - przykłady
nasze wyroby z biżuterii nasze wyroby z biżuterii nasze wyroby z biżuterii nasze wyroby z biżuterii nasze wyroby z biżuterii
Wszytkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011r.
Grosz SP.J. zamowbizuterie.pl
biżuteria złota wrocław